V rámci Týždňa detských radostí sme si užili množstvo krásnych zážitkov. Spoločne sme si pochutnali na zmrzlinke, absolvovali celodenný výlet na Osikovo, v triedach sme súťažili v rôznych veselých hrách a aktivitách, spríjemnili sme si deň počas melónového dňa a nechýbalo ani krásne divadielko – Babadlo. Veľkú radosť deťom priniesli aj balíčky s prekvapením, ktoré im vyčarili úsmev na tvári.
Keďže nám konečne prialo aj počasie, tak ako sa patrí sme celý týždeň detských radostí zakončili poriadnou diskotékou, počas ktorej deti veselo tancovali s hula-hula kruhmi a chodník pred škôlkou vyzdobili krásnymi farebnými kresbami.
Deti si celý týždeň naplno užili a odniesli si veľa radosti, smiechu a pekných spomienok. 🙂




